ЦИФРОВА ТА ЛАЗЕРНА СТОМАТОЛОГІЯ

Відсутність зуба може спричинити втрату кістки і деформацію зубного ряду. Дентальна імплантація – це ефективне і розумне вкладання у ваше здоров’я.

Дентальна імплантація зуба в Києві – це процедура вживлення штучного титанового кореня в кістку на місце втраченого зуба.

Як відбувається дентальна імплантація зуба в цифровій стоматології Мерікер, що розташована на Печерську?

Для того, щоб вживити дентальний імплант обов’язково потрібно зробити якісну діагностику. Пацієнт повинен зробити комп’ютерну томографію зубів і лише після цього у лікаря є всі можливості для того щоб вірно спланувати майбутню операцію. Одна з головних цілей цього дослідження є те, що лікар може оцінити достатність об’єму кісткової тканини, щоб бути впевненими, що для майбутнього імплантату є міцний фундамент  Якщо лікар виявить, що не достатній об’єм кістки, то необхідно провести кісткову пластику.

Обов’язковим є перед імплантацією санована ротова порожнина (відсутність зубних відкладень і карієсу).

Також за день до операції потрібно почати курс антибіотикотерапії, для того щоб організм був готовий протистояти можливої інфекції.

Коли все вище перераховано виконано, то у нас є всі шанси, що майбутня операція дасть гарантований результат.

Дентальна імплантація поділяється на три етапи:

1 ЕТАП:

Консультація. Складання плану лікування. Виготовлення навігаційного шаблона. Вживлення дентального імплантата.

2 ЕТАП:

Формування ясен. Відбувається в день імплантації або через 3 -6 місяців. В клініці Мерікер проводять дану маніпуляцію без розрізу та швів. Biolase – це сучасне лазерне обладнання за допомогою якого формування ясен проходить максимально безболісно та комфортно.

3 ЕТАП:

Ортопедична конструкція на дентальних імплантах проходиться індивідуально. Можна виготовити коронку цирконія або із пресованої кераміки E-Max.

Що треба знати і робити після операції

Біль: після операції обов’язково потрібно приймати антибіотик та знеболюючі. Якщо Вас не турбує біль все одно потрібно приймати знеболюючі, так як вони мають протизапальну дію.

Набряк: після операції рекомендовано прикласти охолоджений компрес з боку де було проведено операцію, для того щоб уникнути синців і набряку.

Полоскання: В перший день після операції не слід полоскати ротову порожнину, оскільки це може викликати кровотечу.

Рекомендації після дентальної імплантації:

  • Після операції не рекомендовано водити машину протягом декілька годин.
  • Протягом декількох днів після операції не рекомендовано вживати алкоголь, солону та перчену їжу, каву, чорний чай не палити.
  • Не спати на тому боці, де проводилася операція.
  • Постарайтеся тримати голову вище рівня грудної клітки як в день так і вночі.
  • Зубні імпланти слугуватимуть довго, якщо ви будете ретельно слідкувати за гігієною ротової порожнини (використовувати іригатор, йоршики, міняти зубну щітку кожні два три місяці) та приходити на огляд кожні півроку.

 

Більш детально інформацію нададуть у друкованому вигляді після операції.

Коли необхідно звернутися до стоматолога

Ускладнення після імплантації розвиваються рідко. Зняття швів відбувається на 7-10 день після проведення імплантації. Інколи можуть спостерігатися побічні ефекти. Слід негайно звернутися до вашого лікаря:

  • Ви відчуваєте пульсуючий бідь у день операції.
  • Ви відчуваєте оніміння у день імплантації, хоч з моменту проведення операції минуло більше дванадцяти годин.
  • Набряк та больові відчуття зберігаються протягом декількох днів.
  • Кровотеча не припиняється.
  • У вас спостерігаються симптоми, які не перераховано.

Записатися на прийом